niedziela, 14 sierpnia 2016

W złym czasie

Obserwując każdy kolejny dzień, widzę; niektóre wydarzenia nie potrafią odnaleźć miejsca w czasie. Wędrują; odwiedzają każdy dzień i próbują znaleźć miejsce dla siebie.  W końcu odnajdują wolne miejsce; osadzają się i tworzą nową historię. Niestety. Po czasie na jaw wychodzi; że to miejsce czekało na coś innego. A wydarzenie przepada, nigdy nie trafiając tam, gdzie powinno.Tak wiele rzeczy chciałabym jeszcze zrobić. Do tak wielu momentów wrócić. Bo przecież niektóre rzeczy chciałoby się jedynie przesunąć – nie wyrzucić! Są jednak sprawy, których nie powinno się odkładać na inny, być może odpowiedniejszy, moment.  No właśnie, nie powinno się… Czasami jednak nie ma innej możliwości. Tak ciężko zrozumieć wartość wydarzeń, które jeszcze nie przeminęły. Wartość tych chwil, które wciąż trwają.
Bo przecież.. dopiero po czasie zauważamy, który dzień był najważniejszy. 8 komentarzy:

 1. Czasami mam bardzo podobne odczucia. Nie chcę wymazać niektórych rzeczy z przeszłości, ale chciałabym, żeby wydarzyły się po prostu w innym czasie, w innych okolicznościach. Uwielbiam Twoje posty! Skłaniają do przemyśleń, są pełne... melancholii, o ile można tak powiedzieć :) Pozdrawiam!
  Poszerzając horyzonty - Klik!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo ;* cudownie czytać, tak miły komentarz. Pozdrawiam ;*

   Usuń
 2. Ojej, mega napisany post, tak głeboko, że trzeba się nad nim zastanowić i nad tym jak go skomentować. I dokładnie to czas pokazuje co było ważne, a co mniej. I pokazuje, że czasem jedne wartości byly dla nas ważniejsze - choć powinno być inaczej. Bardzo mi sie podoba post, jak i zdjęcia.
  Buziaki xx
  zazustreet.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Awesome pictures! Wish you a great week my dear :*

  Love,
  Christina ♥
  cinapeh.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny post, daje wiele do myślenia. Powinniśmy jak najlepiej wykorzystywać każdą chwilę, bo już nie wróci.
  Pozdrawiam ♥ #Smile
  Nasz blog - klik ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Super zdjęcia :)
  http://weronika-jaks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja zawsze chcę robić wszystko TERAZ. Czasem załuję, ze nie poczekałam,ale są takie momenty, ze mogę z dumą powiedziec 'mam to wreszcie za sobą'
  normxcore

  OdpowiedzUsuń
 7. Mega zdjęcia!!!
  http://zzmieszane.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń